Általános Szerződési Feltételek

Általános Szerződési Feltételek Bérelt vonali, VoIP és Egyéb távközlési szolgáltatások tárgyában

Általános Szerződési Feltételek
Üzleti célú helyi, belföldi és nemzetközi távbeszélő- szolgáltatás tárgyában

Az Antenna Hungária Zrt., mint kötelezett szolgáltató által - a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Elnöke 2013. november 11. napján kelt HF/25016-187/2012. számú határozata értelmében - 2014. január 01. napjától alkalmazott nettó hívásvégződtetési díj napszaktól függetlenül 0,4 Ft/perc.

Az Antenna Hungária Zrt. hívásvégződtetési forgalmi szolgáltatását nem közvetlenül, saját hálózati interfészén keresztül, hanem a Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltató Kft. (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 35/A.) összekapcsolási pontján keresztül nyújtja.

a. Az összekapcsolási pont földrajzi helye: BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22

b. Az összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:

SIP kapcsolat
Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó : Duplex LC
Protokoll: IEEE 802.3z
Protokoll: SIP rfc 3261
optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors