HU| EN

Általános Szerződési Feltételek

LAKOSSÁGI

MinDig TV Extra televíziós szolgáltatás - Általános Szerződési feltételek

MinDig TV Extra internet-hozzáférés szolgáltatás - Általános Szerződési feltételek

 

ÜZLETI

Hatályos ÁSZF
Üzleti előfizetők számára nyújtott - helyi, belföldi és nemzetközi távbeszélő, bérelt vonali, VoIP és egyéb - hírközlési szolgáltatások
 (hatályba lépés: 2017. 07. 01.)

Változásközlemény - 2017. 07. 01.

 

Hatályon kívüli Általános Szerződési Feltételek:

2016. 04. 01. és 2017. 06. 30. között hatályos ÁSZF 

2011. 12. 01. és 2016. 03. 31. között hatályos ÁSZF-ek

 

Üzleti előfizetőkre vonatkozó előfizetői szerződés minta

 

TÁJÉKOZTATÓ

Az Antenna Hungária Zrt., mint kötelezett szolgáltató által - a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Elnöke 2013. november 11. napján kelt HF/25016-187/2012. számú határozata értelmében - 2014. január 01. napjától alkalmazott nettó hívásvégződtetési díj napszaktól függetlenül 0,4 Ft/perc.

Az Antenna Hungária Zrt. hívásvégződtetési forgalmi szolgáltatását nem közvetlenül, saját hálózati interfészén keresztül, hanem a Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltató Kft. (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 35/A.) összekapcsolási pontján keresztül nyújtja.

a. Az összekapcsolási pont földrajzi helye: BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22

b. Az összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:

SIP kapcsolat
Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó : Duplex LC
Protokoll: IEEE 802.3z
Protokoll: SIP rfc 3261
optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors